Spotkania rozwojowe

To dwa rodzaje spotkań.

KONSULTACJE SUPERWIZYJNE

SPOTKANIA ROZWOJOWO — MENTORINGOWE​

KONSULTACJE SUPERWIZYJNE​

Kierowane są do osób zajmujących się działaniami pomocowymi:

 • psychologów
 • wychowawców,
 • kadry pedagogicznej,
 • pracowników wspierających rodziny.

Konsultacje mogą dotyczyć pracy osobami dorosłymi oraz pracy z dziećmi i młodzieżą (również pracy z grupą, budowania relacji, pracy z rodzicami, TUS i innych), gdzie omawiamy konkretne procesy, sytuacje, zdarzenia interwencje lub możliwości podjęcia oddziaływań, wątpliwości co do dalszych sposobów, czy metod pracy oraz przyglądaniu się osobistym reakcjom na daną sytuację.

Konsultowanie swojej pracy z innym specjalistą ma na celu poszerzenie spojrzenia, lepsze zrozumienie sytuacji, zobaczenie nowych rozwiązań i możliwości, otrzymania wsparcia w trudnych momentach pracy. To również przestrzeń na poszerzanie swojego warsztatu pracy, poprzez rozmowę o alternatywnych sposobach pracy, możliwych do podjęcia interwencjach oraz narzędziach i metodach pracy, które można zastosować.

 Sprawdź, czy odpowiadają Ci moje kwalifikacje O MNIE

Skąd pomysł na realizowanie takich spotkań?

Na ten moment superwizorem może być osoba będąca po całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym, spełniająca określone kryteria, która rozpocznie działania w obrębie szkolenia superwizorskiego. Jednocześnie wielu superwizorów nie przyjmuje do współpracy osób, które nie są w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym lub nie mają ukończonego 2 roku. W związku z tym wielu specjalistów: psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców zostaje bez możliwości realizowania superwizji lub ma do niej ograniczony dostęp. 

Nie jestem superwizorem w rozumieniu superwizji psychoterapii. 

Wielu superwizorów dla psychologów i zawodów pomocowych są to osoby z wykształceniem psychologicznym z większym doświadczeniem zawodowym

Wierzę, że swoją wiedzą i zdobytym jak dotąd doświadczeniem jestem w stanie wspierać i pomagać pracować nad sobą specjalistą działającym pomocowo, tak by i oni mogli rozwijać się w podobny do superwizji sposób.

1 Spotkanie (50 min) - Konsultacja praca z klientem /grupą

1 spotkanie (50 min) – 150 zł 

Spotkania realizowane są online.

Jesteś zainteresowana / zainteresowany spotkaniem?

Napisz do mnie: paula.komuda@odkryjswojezasoby.com  lub skorzystaj z formularza KONTAKT

SPOTKANIA ROZWOJOWO — MENTORINGOWE

mentoring dla psychologaTo propozycja spotkań kierowana do specjalistów:

 • pomocna w budowaniu pewności siebie zawodowej (kiedy wiesz, co chcesz robić, ale lęk branżowy staje Ci na drodze, nie wiesz, czy to właściwy moment, masz obawy, ze sobie nie poradzisz) 
 • chcących uzyskać wsparcie w ustaleniu zasad swojej pracy takich jak stawka za spotkanie; zasady współpracy- kontrakt; forma pracy; zarządzanie i rozplanowanie pracy z klientem oraz działań związanych z marketingiem i reklamą swojej działalności.
 • chcących rozpocząć pracę online (czy to 1:1 czy grupową, czy tworząc produkty online)
 • któtrzy chcą organizować spotkania stacjonarne lub online i potrzebują wsparcia w przygotowaniu całego procesu, od pomysłu przez przygotowanie merytoryczne do działań organizacyjnych oraz sprzedażowo -marketingowych.
 • chcą rozwinąć swoje kompetencje jeśli chodzi o zawieranie i negocjowanie umów, poczuć się pewniej w rozmowach z potencjalnymi partnerami biznesowymi (współprace b2b).
 • poszukujących swojej drogi zawodowej (kiedy nie wiesz z kim i w jakiej formie chcesz pracować i nie wiesz, jak się do tematu zabrać, albo znasz obszar np.: praca pomocowa, ale nie masz pojęcia jak i od czego zacząć)
 • potrzebujących pomocy w ułożeniu swojej pracy (własna działalność; współprace)
 • zmieniających obszar działań (np.: Z HR na pracę pomocową)
 • dla studentów psychologii, na ostatnim roku
 • chcących przygotować swoje CV i siebie do procesu rekrutacji,
 • chcących pracować nad sobą (pewnością siebie, świadomością siebie jako specjalisty, odwagą do podejmowania nowych wyzwań oraz asertywnością w kontekście zawodowym
W trakcie spotkań w zależności od zgłaszanego obszaru i celu możesz spodziewać się: rozmowy wraz z pytaniami wydobywającymi Twój potencjał, poszerzającymi Twoja perspektywę, korzystasz również z mojej wiedzy i doświadczenia, wskazuje Ci konkretne rozwiązania i działania, z których możesz skorzystać, zadania i ćwiczenia na spotkaniach lub pomiędzy nimi, które przybliżają Cię do realizacji celu, a wszystko to połączone jest rozmową. Wierzę, że bycie konkretną w trakcie spotkań jest równie ważną jak empatyczną i wspierającą,
 
Można zrealizować jednorazowe spotkanie lub zdecydować się na pakiet spotkań, którego celem będzie rozwinięcie wcześniej określonego obszaru. 
Przed spotkaniem poproszę Cię o nazwanie Twoich potrzeb i nadziei związanych ze spotkaniami, tak by na spotkaniu czas poświęcić na pracę wokół zgłaszanej potrzeby. Możemy umówić się na 30 min (bezpłatne) spotkanie, w którym opowiesz mi o swoich potrzebach, określimy wspólnie cele, a ja przedstawię Ci, jak widzę dalszą wspólną pracę.
 

Sprawdź, czy odpowiadają Ci moje kwalifikacje O MNIE

1 spotkanie (60 min) - SPOTKANIA ROZOWOJOWE

1 spotkanie (60 min) – 350 zł 

Spotkania realizowane są online.

Pakiet 3 sesji - SPOTKANIA ROZWOJOWE

Pakiet 3 spotkań – 960 zł

Spotkania realizowane są online.

Spotkania w pakietach odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. 

Terminy ustalamy indywidualnie.

Pakiet 6 spotkań - SPOTKANIA ROZOWOJOWE

Pakiet 6 spotkań – 1800 zł

Spotkania realizowane są online.

Spotkania w pakietach odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. 

Terminy ustalamy indywidualnie.

Pakiet 12 spotkań - SPOTKANIA ROZOWOJOWE

Pakiet 12 spotkań – 3000 zł

Spotkania realizowane są online.

Spotkania w pakietach odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. 

Terminy ustalamy indywidualnie.

Jesteś zainteresowana / zainteresowany spotkaniem ?

Napisz do mnie: paula.komuda@odkryjswojezasoby.com  lub skorzystaj z formularza KONTAKT