Współpraca

 

 

 

 

 

 

Potrzebujesz szkolenia, wykładu, tekstów, webinaru, konsultacji dla swoich pracowników? A może szukasz kogoś kto będzie ambasadorem realizowanego przez Ciebie projektu? Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dzięki szerokim doświadczeniom zawodowym mam zasoby by współtworzyć różne działania i projekty. Nie jestem wstanie wymyślić wszystkich możliwych from, dlatego jeśli czegoś tu nie znajdziesz a masz pomysł na współpracę - napisz.   Ten kontakt to pierwszy krok do owocnej współpracy i ciekawej relacji.
Moje zasoby: 

Kreatywne tworzenie treści: 

Teksty — artykuły – najświeższe znajdziesz na blogu, piszę zarówno teksty w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie oraz w oparciu o literaturę. Możesz zobaczyć też wcześniejsze teksty we współpracy z portalem: www.małyindywidualista.pl (wyszukaj po panieńskim nazwisku Góralska)
Filmiki i nagrania, zobacz mój kanał YouTube, dla dzieci możesz zobaczyć tu – Ognisko TPD.

Przygotowywanie szkoleń i webinariów o określonej tematyce — poniżej opinie z części zrealizowanych spotkań

Otwartość myślenia:  

Mam szereg umiejętności z zakresu psychologii, terapii, rozwoju osobistego — dzięki temu mogę komponować różne usługi w zależności od potrzeb. Może to być cykl spotkań wsparciowo — rozwojowych dla pracowników, może być to grupa rozwojowa, trening rozwijający zasoby — kreatywność, asertywność, poczucie wartości. Może być to połączenie różnych form – indywidualnej i grupowej. Jeśli poznam Twoje potrzeby, będę mogła ocenić, czy jestem w stanie zrealizować dla Ciebie projekt. 

Widzę dobro:

To cudowny dar widzieć w ludziach, sytuacjach, zdarzeniach, rzeczach dobro. I tak właśnie jest. Dzięki tej umiejętności łatwo mi w autentyczny sposób wspierać i mówić z pozytywną narracją. Dla wielu osób pozytywna narracja skupiająca się tym, co dobre w danej sytuacji, osobie, usłudze dodaje energii i motywacji do działania i zachęca do spróbowania myślenia w ten sposób.

Mówienie: 

Od kilku lat mam za sobą przeróżne doświadczenia z mówieniem do ludzi. Poprzez social media, szkolenia, webinary, jako prowadząca grupy. Staram się, by przekazywane treści były dostosowane do odbiorców, ciekawe. Jednocześnie w przestrzeniach, w których szkole czy edukuje, chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, nic tak nie przemawia jak przykłady. Nie mam problemu z tym, by w moim know-how znajdowały się przykłady wyborów, które nie były najlepszym rozwiązaniem. Dbam o atmosferę akceptacji i szacunku, z elementami poczucia humoru.

Autentyczność: 

Przez ponad 12 lat pracy z ludźmi w różnych formach to, czego się nauczyłam to, że autentyczność zawsze się obroni. Dlatego wszelkie przygotowywane materiały, realizowane projekty są w takiej aurze. A to spotyka się z pozytywnym odbiorem. W informacjach zwrotnych najczęściej pojawiające się zwroty mówią o atmosferze, o otwartości, o ludzkiej twarzy specjalisty.

Napisz do mnie